9 hodnotení

CHLAPSKÁ HORČiCOVÁ OMÁČKA (185 ml)

Pálivosť 7/10

Si chlap jak hora vyrúbaná? Tak potom je táto  drsná "MACHO" omáčka pre Teba ako urobená!

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom
€6,90
Kategória: PÁLIVÉ OMÁČKY
Chilli paprička: Trinidad Moruga Scorpion, Chipotle
Krajina pôvodu: Česká republika
Pálivosť: 8 / 10

Skvelí českí omáčkari My-Chilli majú už dlho v ponuke skvelú Horčicovo-medovú omáčku s ktorou bodovali aj na Svetovej súťaži pálivých omáčiek. Teraz však navarili inú, chlapskejšiu verziu Horčicovej omáčky. Namiesto medu sladový výťažok, z ktorého sa robí pivo. Tymián z medovej verzie pre zmenu nahradený poriadnou porciou rozmarínu a šalvie. Pálivosť zaisťuje Trinidad Scorpion!

Zloženie: Horčica (56%), ocot, sladový výťažok, trstinový cukor, pyré z čili (Trinidad Scorpion red, ocot), sójová omáčka (obsahuje lepok), horčicové semeno, prírodné dymové aróma, chilli sušené údené (Chipotle), zmes korenia .

3.miesto v súťaži Výrobok roka, Chillibraní 2017!


Pálivosť:
7/10


Objem: 185 ML

Výrobca: My-Chilli s.r.o. (Česká republika)

Viac o My-Chilli:

Dvaja kamoši, ktorí sa s podporou rodín pustili robiť podnikania v gastro biznize. Žijú na južnej Morave, kde od miestnych farmárov nakupujú suroviny pre výrobu pálivých omáčok. Založili firmu s úplne minimálnymi investíciami, osem-litrovým hrncom na omáčky, vareškou, ručným tyčovým mixérom a zásobou chilli papričiek z desaťmetrovej záhradky. A s obrovským nadšením :-). Dnes ich hrniec s automatickým miešadlom má objem 100 litrov, profi gastro mixér vyzerá skôr ako zbíjačka a za jeden deň spotrebujú toľko chilli ako im predtým stačilo na celý mesiac. Biznis sa snažia riadiť podľa jednoduchého hesla: "Rob ako najlepšie vieš a správaj sa tak, ako by si sám chcel, aby sa k tebe správali ostatní".V priebehu času sa stretli s najrôznejšími celebritami či už v klasickom showbiznise, v gastro-biznise, alebo velikánmi sveta pálivých omáčiek:

zdenek_small

Natáčanie programu "Česko varí s Pohlreichem"

cajohns

S Johnom Hardom, zakladateľom CaJohns Fiery Foods.

ed_currie

Ed Currie, "autor" papričky Carolina Reaper (druhý zprava).

Nevypĺňajte toto pole:
LZ Avatar autora 8.12.2018 16:51
Vyborna horcicova omacka s optimalnou sladkostou, vyssou palivostou a paradnym rozmarinovym "chvostom".
Odpovedať