Tip
  • 1 z 5
 

PÁRTY PACK "PÁLI MA HUBA"

47 hodnotení
 

Ideš na párty ku kamošom? Alebo na návštevu ku svokrovcom? Zober im zopár orieškov ;)

Môžeme doručiť do
2.11.2021
€9,90
   
Kategória PÁLIVÉ DOBROTY
 

Zabudni na chilli oriešky z bežného obchodu, ktoré by mohli chrúmať aj batolatá. Skús tie naše a priprav si aj pohár studeného piva na zapitie. Budeš ho potrebovať, ty silák jeden!

Balíček obsahuje 4 x 150g arašidov

Tak čo tu máme?

  • začneme level pálivosti 3/10 - CURRY HABANERO arašídy s poriadnou dávkou orientálneho curry a pálivého habanera. Tieto chutia naozaj každému!
  • pokračujeme jemne zaúdenou dvojkombináciou chilli s pálivosťou 5/10 - údené Jalapeno a.k.a. Chipotle sa stretli v nerovnom boji s kráľovnou chilli papričiek - Morugou. Celé sme to dozdobili štipkou vikingskej soli, ktorá viniká prenikavou údenou vôňou. Ochutnajte CHIPOTLE SMOKE MORUGA arašídy.
  • pomaly ideme do finále a s pálivosťou 7/10 sú tu parádne oriešky s chilli Bhut Jolokia a.k.a. Ghost Naga. Ešte pred pár rokmi sa píšila titulom najpálivejšej papričky na svete. V našich orieškoch sme ju dozdobili sušenou paradajkou a cibuľkou. Mňam! Dáme si arašídy BHUT JOLOKIA.
  • čo k tomu dodať. S pálivosťou 9/10 sme namiešali arašídy s CAROLINA REAPER a dali sme jej tam dosť na to, aby ti papulka zahorela tak ako to máš rád!

 curry-habanero main chipotle smoked moruga main Jolokia -square 2- carolina reaper arasidy main

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: