CHILLI OMÁČKY SRIRACHA — VÝROBCA ČELÍ NEDOSTATKU CHILLI PAPRIČIEK

Počuli ste už o tom, že kvôli zlej úrode papričiek môže nastať nedostatok chilli omáčky Sriracha? Ak ste si ju obľúbili aj vy, nemusíte sa ničoho obávať, v chuti vašich pokrmov nebude chýbať. Máme jej dostatok.

Ohrozenie výroby chilli omáčky Sriracha

Obľúbená chilli omáčka Sriracha čelí nedostatku chilli papričiek. Menšia úroda spôsobená pandémiou koronavírusu v kombinácii s nepriaznivým vývojom počasia tak spôsobuje problémy aj milovníkom tejto vynikajúcej chilli omáčky. Situácia sa možno zmení už na jeseň, kedy je očakávaná nová úroda. Dovtedy si budú mnohí jej zákazníci vystačiť so svojimi zásobami. Správa o nedostatku omáčky spôsobila v radoch jej konzumentov doslova nákupnú horúčku. V Spojených štátoch jej zásoby rýchlo miznú z pultov obchodov.

Na Chillimarket.sk jej máme dostatok

Naľakali ste sa aj vy tejto správy? Niet sa čo čudovať. Tradičná chilli omáčka Sriracha sa vyrába zo 75 % chilli, dochutená je cesnakom. Toto osobité spojenie vytvára chuť, ktorá oslovila spotrebiteľov na celom svete. Dochutíte si ňou mäsové jedlá, ryby a dary mora a dokonale pasuje tiež k zeleninovým pokrmom. Podávať ju môžete ako prílohu k hlavnému jedlu alebo ju využijete na prípravu dresingov.

Zásoby, ktoré vystačia

Na Chillimarket.sk sme túto správu včas zachytili, preto máme chilli omáčky Sriracha dostatok a nemusíte sa obávať jej vypredania. Vybrať si z nej môžete viacero druhov. K dispozícii je omáčka Sriracha v klasickom prevedení, na sladko, s pridanými údenými papričkami Chipotle aj vyšším obsahom cesnaku. Nechýba kombinácia chilli omáčky Sriracha s horčicou, v extra pálivom prevedení a Sriracha majonéza. Na rýchly obed ku grilovanému mäsu máme pre vás dokonca aj instantné rezance Sriracha.