Prečo máš mať kľúčenku keygoes:chili vždy, keď ideš von?

chili-9954 

Niekto nosí so sebou úplne všade mobil, niekto rúž na pery, niekto tabletky od bolesti a niekto svoje chilli.Patríš k tým, ktorí musia mať čili pri sebe vždy, keď idú von? Potom si zaobstaraj kľúčenku na čili keygoes:chili s vymeniteľnými náplňami. Raz vyskúšaš a už nebudeš chcieť žiadnu inú. Spoznaj 7 podstatných informácií o špičkovej chilli kľúčenke.

Prečo keygoes:?

Poznáš to. Miluješ chilli a chceš si ho dať do jedla, kdekoľvek sa ti zažiada. Bez zbytočného prosenia, bez kompromisov pálivosti či neoverenej kvality ponúknutého chilli v reštaurácii.

Pre nás je to už minulosť, s ktorou sme sa nadobro rozlúčili. Tých pokus - omylov bolo dosť, tak sme si vymysleli, navrhli a vyrobili vlastnú čili kľúčenku keygoes:chili.

Pre seba a pre teba. Pre všetkých, ktorí si nevedia predstaviť chutné jedlo bez vynikajúcich pálivých chutí.

Radi ti povieme, prečo je kľúčenka keygoes:chili to pravé orechové pre teba a perfektný darček pre tvojho manžela, priateľa, frajera, otca, starého otca, brata, švagra, kamoša ale aj manželku, priateľku, frajerku, mamu, švagrinú či kamarátku.

Slovenský dizajn a luxusné prevedenie

Už na prvý pohľad je isté, že máš dočinenia s kvalitnou vecičkou, za ktorou stojí slovenský návrh a dizajn.

Keygoes: sa vyrába z kvalitného nerezu, preto odoláva škrabancom a ryhám.

Kľúčenku budeš mať po svojom boku dosť dlhú dobu, lebo je fakt veľmi odolná a pevná. Len že by si ju niekde zabudol.

Váži cca 35 g, čo je úplne v pohode na zavesenie na kľúče, do vrecka alebo na opasok.

Jednoduchá manipulácia s keygoes:

Ergonomický vrchnáčik na závit ti dobre sadne do prstov. Stačí len trochu potočiť a už si sypeš svoje chilli do jedla, na streetfood bagetu alebo na pekne prepečený steak.

Keygoes: stále po tvojom boku

Možno si dôležitosť kľúčenky čili ešte neuvedomuješ, no choď do reštaurácie, bistra alebo hoci na obedové menu a vypýtaj si čili.

Buď ho nemajú, alebo ti prinesú nejakú štipľavú klasiku. No tvoje srdce piští po pálivej chuti, akú máš bežne doma.

Už vidíš riešenie? Praktický a štýlový doplnok je predsa keygoes:chili - chilliprívesok.

Potom ti bude jedno, či pôjdeš na obed, na grilovačku, na firemnú párty, na zraz motorkárov či mesačnú dovolenku do zahraničia, lebo svoje top čili budeš mať so sebou.

Meníš len náplne, chilli kľúčenku máš na furt

Raz investuješ do kvalitnej kľúčenky a máš ju nadlho. Ale ani s jednou kľúčenkou ti nuda nehrozí, lebo má vymeniteľnú náplň.

Keď si kúpiš kľúčenku, dostaneš k nej dve chilli keygoes náplne plné unikátnych mletých chilli od výmyslu sveta a z celej zemegule alebo prázdne náplne (pre tvoje odskúšané a obľúbené čili, možno aj z vlastnej záhrady).

O chutiach a pálivosti našich chilli náplní nabudúce, ale ak ti to nedá, tak klikni sem.

Ako vymeníš náplň, keď ju minieš? Úplne jednoducho. Na spodnej časti prívesku keygoes:chili je malý otvor. Zatlačíš naň napríklad špáradlom a náplň sa vysunie.

Potom len vložíš náhradnú náplň, ktorá pekne vkĺzne do vnútra kľúčenky a ideš ďalej svetom so svojím chilli hitom.

Chilli sa sype, ako máš rád

Už aj tebe sa stalo, že si si v reštaurácii nasypal do polievky 20-krát viac chilli, ako si chcel?

S kľúčenkou keygoes: sa ti to nemôže stať. Každá náplň má 3 malé dierky, cez ktoré si budeš chilli jemne pridávať alebo pekelne sypať.

Nová náplň má časť na sypanie prelepenú okrúhlou samolepkou. Skôr ako ju začneš používať, jemne ju odstráň.

Či budeš sypať chilli z kľúčenky "na dámu", čítaj jemne poklepávať po tube, alebo ako odvážny chlap (poriadne niekoľkokrát zatrasieš), vždy si dochutíš jedlo presne podľa svojich predstáv.

Závit keygoes: drží pevne, ani sa nepohne

Môže sa stať, že sa ti kľúčenka vo vrecku odkrúti. V porovnaní s konkurenčnými riešeniami na trhu sa vysype trochu čili von, ale určite nebudeš mať všetko čili vo vrecku a nebudeš musieť riešiť dilemu, prečo ti horia stehná už celého hodiny.

Tu ti dáme jednu poriadnu radu: Závit je závit, odkrúca sa. No utiahni ho poriadne, nie ako vrchnáčik na celaskone. A potom budeš v pohode.

Malá vodná nehoda je OK

Stávajú sa aj také veci, že ti kľúče spadnú na zem alebo zmoknú. Takéto malé nehody vo vode kľúčenka v pohode zvládne.

Viac informácií ti radi poskytneme, lebo na kvalitu a úžitok čili kľúčeniek keygoes:chili dopustiť nedáme.

Tak už to chápeš? Vezmi si svoju čili kľúčenku keygoes:chili a užívaj si svoje pálivé chute tam, kde, ako a s kým chceš.