Neohodnotené

BLACK GARLIC BBQ (185 ml)

Pálivosť: 4/10

Limitka small batch od My-Chilli: Parádna BBQ omáčka s čiernym cesnakom a miernou pálivosťou.

Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Skladom
€6,50
Kategória: PÁLIVÉ OMÁČKY
Chilli paprička: Carolina Reaper
Krajina pôvodu: Česká republika
Pálivosť: 4 / 10

Barbecue omáčky tvoria vo svete, spoločne s klasickými hot-omáčkami, jedny z najbežnejšie používaných omáčok na dochutenie jedál. Existuje nepreberné množstvo receptov, druhov, niektoré dobré a niektoré ešte lepšie. Základné verzie BBQ omáčok obsahujú len 5-7 ingrediencií.

Klasika od My-chilli tu bola povýšená na ďaľší level chuťou umami, vďaka použitiu čierneho cesnaku. Táto úžasná surovina vzniká dlhým trojtýždňovým procesom ohrievania cesnaku na viac ako 60 stupňov. Následne získava cesnak svoju unikátnu farbu a chuť, ktorá dokáže z fádnych pokrmov vytvoriť niečo úchvatné.

Zloženie: paradajkové pyré (paradajkový pretlak, voda), cukor, ocot (voda, octová esencia), voda, med, sójová omáčka (obsahuje pšenicu), balzamiková redukcia, horčica, čierny cesnak, soľ, prírodná dymová aróma, kukuričný škrob, nesírená melasa, sušený cesnak, chilli sušené (Carolina reaper), škorica, klinčeky, korenie.

Pálivosť:
4/10


Objem: 185 ML

Výrobca: My-Chilli s.r.o. (Česká republika)

Viac o My-Chilli:

Dvaja kamoši, ktorí sa s podporou rodín pustili robiť podnikania v gastro biznize. Žijú na južnej Morave, kde od miestnych farmárov nakupujú suroviny pre výrobu pálivých omáčok. Založili firmu s úplne minimálnymi investíciami, osem-litrovým hrncom na omáčky, vareškou, ručným tyčovým mixérom a zásobou chilli papričiek z desaťmetrovej záhradky. A s obrovským nadšením :-). Dnes ich hrniec s automatickým miešadlom má objem 100 litrov, profi gastro mixér vyzerá skôr ako zbíjačka a za jeden deň spotrebujú toľko chilli ako im predtým stačilo na celý mesiac. Biznis sa snažia riadiť podľa jednoduchého hesla: "Rob ako najlepšie vieš a správaj sa tak, ako by si sám chcel, aby sa k tebe správali ostatní".

V priebehu času sa stretli s najrôznejšími celebritami či už v klasickom showbiznise, v gastro-biznise, alebo velikánmi sveta pálivých omáčiek:

zdenek_small

Natáčanie programu "Česko varí s Pohlreichem"

cajohns

S Johnom Hardom, zakladateľom CaJohns Fiery Foods.

ed_currie

Ed Currie, "autor" papričky Carolina Reaper (druhý zprava).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: