2 hodnotenia

BIO ČERVENÉ KAMPOTSKÉ KORENIE V SKLE (20g)

Červené Kampotské korenie 20g Organické. Korenie z Kampotu je unikátne svojou výraznou a zároveň delikátnou a bohatou chuťou.

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom
€5,50 –29 % €3,90
Kategória: SOLI A KORENIACE ZMESI
Krajina pôvodu: Kambodža
Pálivosť: 0 / 10
kampotske korenie cervene miska
Akcia
€5,50 –29 %

Kampotské korenie z rovnomennej oblasti v Kambodži patrí medzi najlepšie korenie na svete. Dusné horúce podnebie v blízkosti pobrežia Thajského zálivu a ťažké ílovité pôdy vytvárajú dokonalý základ pre vynikajúce vlastnosti korenia.

Pestovanie sa tradične vykonáva ručne a je veľmi náročné na prácu. Pri pestovaní sa nepoužívajú umelé hnojivá a pesticídy. Všetky druhy korenia pochádzajú z rovnakej rastliny, farba závisí od stupňa zrelosti a spracovania. 

Pravé červené Kampotské korenie je veľmi vzácna špecialita, ktorá sa vyrába z úplne zrelých, neolúpaných plodov korenia. Červené korenie sa pestuje veľmi ťažko, len veľmi málo a najlepších pestovateľov korenia sa odváži podstúpiť toto riziko. Preto je veľmi ťažké zohnať pravé červené korenie. Vďaka vysokému stupňu zrelosti je pravé červené korenie mimoriadne aromatické a takmer ovocné, so silnou štipľavosťou. Pravé červené korenie používajte len čerstvo pomleté alebo ešte lepšie čerstvo zomleté, aby sa dokonale prejavila jeho plná aróma. Ideálne k mäsu, hydine a rybám.Zloženie: 100% Organické (BIO) červené kampotské korenie

Balenie: sklo, 20g

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: