2 hodnotenia

BIO BIELE KAMPOTSKÉ KORENIE V SKLE (20g)

Biele Kampotské korenie 20g Organické. Korenie z Kampotu je unikátne svojou výraznou a zároveň delikátnou a bohatou chuťou.

Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Skladom
€5,90
Kategória: SOLI A KORENIACE ZMESI
Krajina pôvodu: Kambodža
Pálivosť: 0 / 10

Kampotské korenie z rovnomennej oblasti v Kambodži patrí medzi najlepšie korenie na svete. Dusné horúce podnebie v blízkosti pobrežia Thajského zálivu a ťažké ílovité pôdy vytvárajú dokonalý základ pre vynikajúce vlastnosti korenia.

Pestovanie sa tradične vykonáva ručne a je veľmi náročné na prácu. Pri pestovaní sa nepoužívajú umelé hnojivá a pesticídy. Všetky druhy korenia pochádzajú z rovnakej rastliny, farba závisí od stupňa zrelosti a spracovania. 

 Na výrobu Organického bieleho Kampotského korenia sa používajú len úplne zrelé červenkasté plody. Po zbere sa bobule niekoľko dní namáčajú vo vode, aby sa vonkajšia šupka rozpustila. Bielo-béžové zrná sa potom sušia na slnku. Biele Kampotské korenie je aromatické, s jemným a sviežim nádychom. Biele Kampotské korenie sa hodí k bielej hydine, rybám, zelenine, ľahkým omáčkam a polievkam.Zloženie: 100% biele organické (BIO) kampotské korenie

Balenie: sklo, 20g

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: