8 hodnotení

DARČEKOVÝ SET KEYGOES S KRESADLOM

Kľúčenka KEYGOES:CHILI je parádny darček, to je jasné. Ešte lepšie je dostať k našej čiernej kľúčenke aj kresadlo a kus poriadneho paracord lanka z padáku.

To všetko úhľadne zabalené v peknej darčekovej krabičke.  

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom
€26,90

Môžeš darovať pyžamko alebo podkolienky, alebo napríklad aj našu kľúčenku KEYGOES v peknom darčekovom balení. Toto je ten správny darček, ktorý bude obdarovaný nosiť stále pri sebe, či už bude treba ohník založiť alebo guláš dochutiť.

 

TENTO SET OBSAHUJE:

 

  • parádnu nerezovú čiernu kľúčenku KEYGOES:CHILIdvoma náplňami:
    • Moruga Scorpion s pálivosťou 2.000.000 SHU.
    • Carolina Reaper s pálivosťou 2.200.000 SHU
  • magnéziové kresadlo - čiernu horčíkovú tyčinku, spolu so škrabkou na vykresanie iskry a padákovým paracord lanom (cca 4,5m)
  • saténové vrecko na kľúčenku s náplňami
  • elegantná čierna krabička s výplňou

 a to všetko posadené v čiernom baliacom papieri.

Nevypĺňajte toto pole:
Ľ Avatar autora Celá sada 30.12.2020 09:52
Pozdravujem. Dostal som tento set pod stromček od syna. Najskôr som ostal zaskočený čo to je, no vydedukoval som a aj vygúglil som si všetko čo som potreboval vedieť. Moja pripomienka: - v krabičke by pre nás neznalých mohla byť aspoň nejaká kartička s tým, čo sa v sade nachádza a na čo to slúži - to lanko z padáku môže byť dobrá vec, no nezavesím si ho ani na pútko (ako obal na chili), ani si ho nedám do nohavíc namiesto opasku (ako sme to niekedy v minulosti robili). A už si neviem vôbec predstaviť ako ho po použití "vrátim"(zmotám) do pôvodnej podoby Ostávam s pozdravom Ľuboš
Odpovedať