3 hodnotenia

DREVENÝ STOJAN S KORENIČKOU KEYGOES: Chili DYI

...že v kuchyni nemáš klúčenku pri sebe, lebo si doma a kľúče sú pri dverách?!? :) Nevadí, práve preto je tu KEYGOES: chili korenička v drevenom stojane na 3 ďaľšie mlynčeky. Instantná záchrana každého jedla pre celú rodinu!

 

€24,90
Kategória: DARČEKY, BOXY A MERCH
Chilli paprička: Carolina Reaper, Trinidad Moruga Scorpion, Habanero, Bird's Eye, Jolokia, Cayenne
Krajina pôvodu: Slovensko
Pálivosť: 4 / 10, 8 / 10, 10 / 10, 6 / 10
Sklenené s dávkovaním
Skladom
Môžeme doručiť do: 22.4.2024
€24,90
Plastové s mlynčekom
Skladom
Môžeme doručiť do: 22.4.2024
€24,90

Hlavnou myšlienkou pre vznik našej kľúčenky bola potreba mať svoje obľúbené čili vždy po ruke. Podľa spätnej väzby, ktorú od Vás dostávame, Carolina, Moruga alebo aj Jolokia a Habanero v pohode vydržia aj mesiac, či dva.

Lenže keď si doma, kľúče pri sebe nemáš... Aby si už nemusel počas nedeľého obeda odbiehať po kľúčenku do bundy v predsieni, vymysleli sme pre teba náš nový stojan. S ním máš svoje obľúbené varianty čili stále na stole. Náš nový stojan hravo poskladá každý. A ešte prekvapko - dostaneš k nemu aj novú verziu našej „kľúčenky“ ale rovno s dierkami vo vrchnáčiku. Nová decentná nerezová raketa plná ohňa.

Mlynčeky sa dajú otvoriť, doplniť, umyť, čo len chceš.. Keď sa náplň minie, môžeš si dosypať, čo ti bruško žiada. No a to poskladané drievko, to je buková 5mm hrubá preglejka. Ver, tá vydrží aj upratovací záchvat v kuchyni, veď uvidíš!

 

Drevený stojan zahŕňa:

 

  • skladací bukový drevený stojan
  • našu verziu nerezovej koreničky bez vešiačika na kľúče. Namiesto neho má vrchnáčik 3 dierky, klasika.. Pasujú do nej naše plastové náplne, presne ako nájdeš v našej kľúčenkovej verzii.
  • 3 plastové, alebo 3 sklenené mlynčeky 
  • 3 prázdne náplne do nerezovej keygoes: chili koreničky. 

A to všetko v mašľou previazanej škatuľke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: