6 hodnotení

DREVENÝ STOJAN S KORENIČKOU KEYGOES: Chili

...že v kuchyni nemáš klúčenku pri sebe, lebo si doma a kľúče sú pri dverách?!? :) Nevadí, práve preto je tu KEYGOES: chili korenička v drevenom stojane na 3 ďaľšie mlynčeky. Instantná záchrana každého jedla pre celú rodinu!

 

od €32,90
Kategória: DARČEKY, BOXY A MERCH
Chilli paprička: Carolina Reaper, Trinidad Moruga Scorpion, Habanero, Bird's Eye, Jolokia, Cayenne
Krajina pôvodu: Slovensko
Pálivosť: 4 / 10, 8 / 10, 10 / 10, 6 / 10
VELMI
Skladom
Môžeme doručiť do: 29.5.2024
€32,90
ULTRA
Skladom
Môžeme doručiť do: 29.5.2024
€34,90
JEMNE
Skladom
Môžeme doručiť do: 29.5.2024
€32,90

Hlavnou myšlienkou pre vznik našej kľúčenky bola potreba mať svoje obľúbené čili vždy po ruke. Podľa spätnej väzby, ktorú od Vás dostávame, Carolina, Moruga alebo aj Jolokia a Habanero v pohode vydržia aj mesiac, či dva.

Lenže keď si doma, kľúče pri sebe nemáš. Aby si už nemusel počas nedeľného obeda odbiehať po kľúčenku do bundy v predsieni, vymysleli sme pre teba náš nový stojan. S ním máš svoje obľúbené varianty čili stále na stole. Náš nový stojan hravo poskladá každý. A ešte prekvapko - dostaneš k nemu aj novú verziu našej „kľúčenky“ avšak rovno s dierkami vo vrchnáčiku. Nová decentná nerezová raketa plná ohňa.

Mlynčeky sa dajú otvoriť, doplniť, umyť, čo len chceš. Keď sa náplň minie, môžeš si dosypať, čo ti bruško žiada. No a to poskladané drievko, to je buková 5mm hrubá preglejka. Ver, tá vydrží aj upratovací záchvat v kuchyni, veď uvidíš!

 

Drevený stojan zahŕňa:

 

  • skladací bukový drevený stojan
  • našu verziu nerezovej koreničky bez vešiačika na kľúče. Namiesto neho má vrchnáčik 3 dierky, klasika. Pasujú do nej naše plastové náplne, presne ako nájdeš v našej kľúčenkovej verzii.
  • 3 plastové mlynčeky z našej ponuky:
    • ULTRA - Carolina Reaper soľ, Trinidad Moruga Scorpion čili v mlynčeku a mix korenia
    • VELMI - Habanero čili vločky, Himalájska soľ a mix korenia
    • JEMNE - Chipotle vločky, Himalájska soľ a mix korenia
  • 2 náplne do nerezovej keygoes: chili koreničky. ULTRA (Carolina Reaper a Trinidad Moruga Scorpion) VELMI (Habanero a Bhut Jolokia) alebo JEMNE (Bird´s Eye a Cayenne)

A to všetko v mašľou previazanej škatuľke.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: