4 hodnotenia

CLASSICS EDITION: PÁLIVÝ KEČUP (600g)

Pálivosť 5/10

Zmes paradajok, dvojito koncentrovaného pretlaku, kopec korenia a Trinidad Moruga Scoripon s Habanerom. To je pálivý kečup v podaní My-Chilli.

Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Skladom
€6,90
Kategória: PÁLIVÉ OMÁČKY
Chilli paprička: Habanero, Chipotle
Krajina pôvodu: Česká republika
Pálivosť: 5 / 10

Jedna z trojkombinácie omáčok Classics Edition.

Kečup predsa nemusí byť "brečka" z obchodu, za euro pol litra. Verzia od My-Chilli je poctivá, s použitím vybraných paradajok, na dvakrát redukovaným pretlakom, kvalitným trstinovým cukrom a kopcom korenia. O poriadnu dávku pálivosti sa postará čerstvá Moruga a sušené Habanero.

Stredne pálivý kečup v novom atraktívnom balení s originálnou chuťou.

Zloženie
: paradajky, paradajkový pretlak pasterizovaný (zahustený paradajkový pretlak 99,9%, soľ 0,1%) cukor, ocot, soľ, zmes korení, zeler, chilli (Habanero, Trinidad Moruga Scorpion)


Pálivosť:
5/10


Objem: 510 ml

Výrobca: My-Chilli s.r.o. (Česká republika)

Viac o My-Chilli:

Dvaja kamoši, ktorí sa s podporou rodín pustili do podnikania v gastro biznize. Žijú na južnej Morave, kde od miestnych farmárov nakupujú suroviny pre výrobu pálivých omáčok. Založili firmu s úplne minimálnymi investíciami, osemlitrovým hrncom na omáčky, vareškou, ručným tyčovým mixérom a zásobou chilli papričiek z desaťmetrovej záhradky. A s obrovským nadšením :-). Dnes ich hrniec s automatickým miešadlom má objem 100 litrov, profi gastro mixér vyzerá skôr ako zbíjačka a za jeden deň spotrebujú toľko chilli, ako im predtým stačilo na celý mesiac. Biznis sa snažia riadiť podľa jednoduchého hesla: "Rob, ako najlepšie vieš a správaj sa tak, ako by si sám chcel, aby sa k tebe správali ostatní".


V priebehu času sa stretli s najrôznejšími celebritami, či už v klasickom showbiznise, v gastro-biznise, alebo s velikánmi sveta pálivých omáčok:

zdenek_small

Natáčanie programu "Česko varí s Pohlreichem"

cajohns

S Johnom Hardom, zakladateľom CaJohns Fiery Foods.

ed_currie

Ed Currie, "autor" papričky Carolina Reaper (druhý sprava).

Nevypĺňajte toto pole:
ŠO Avatar autora 23.9.2022 13:24
S čistým svedomím musím uznať, že nikdy som lepší kečup nejedol. Plne cítiť chuť paradajok a samozrejme aj štipľavých zložiek.
Odpovedať