• 1 z 6
 

PÁRTY PACK "PÁLI MA HUBA" KUKURICA

5 hodnotení
 

Ideš na párty ku kamošom? Alebo na návštevu ku svokrovcom? Zober im niečo na chrúmanie ;)

Môžeme doručiť do
29.10.2021
€9,50
   
Kategória PÁLIVÉ DOBROTY
 

Zabudni na pochutinky z bežného obchodu, ktoré by mohli chrúmať aj batoľatá. Skús našu kukuricu a priprav si aj pohár studeného piva na zapitie. Budeš ho potrebovať, ty silák jeden!

Balíček obsahuje 4 x 125g praženej kukurice

Tak čo tu máme?

  • začneme level pálivosti 3/10 - CURRY HABANERO kukurica s poriadnou dávkou orientálneho curry a pálivého habanera. Táto chutí naozaj každému!
  • pokračujeme jemne zaúdenou dvojkombináciou chilli s pálivosťou 5/10 - údené Jalapeno a.k.a. Chipotle sa stretli v nerovnom boji s kráľovnou chilli papričiek - Morugou. Celé sme to dozdobili štipkou vikingskej soli, ktorá vyniká prenikavou údenou vôňou. Ochutnajte CHIPOTLE MORUGA SMOKED  kukuricu.
  • pomaly ideme do finále a s pálivosťou 7/10 je tu parádna kukurica s chilli Bhut Jolokia a.k.a. Ghost Naga. Ešte pred pár rokmi sa píšila titulom najpálivejšej papričky na svete. V našej kukurici sme ju dozdobili sušenou paradajkou a cibuľkou. Mňam! Dáme si kukuricu ONION BHUT JOLOKIA.
  • čo k tomu dodať. S pálivosťou 9/10 sme namiešali kukuricu s CAROLINA REAPER a dali sme jej tam dosť na to, aby ti papuľka zahorela tak, ako to máš rád!

    

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: