1 hodnotenie

CLASSICS EDITION: SMOKEY SWEET CHILLI (510 ml)

Pálivosť 5/10

Thajská klasika, ktorú pozná každý milovník chilli. V podaní My-Chilli dostala poriadnu dávku Habanera a Chipotle.

Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Skladom
€5,95
Kategória: PÁLIVÉ OMÁČKY
Chilli paprička: Trinidad Moruga Scorpion, Habanero
Krajina pôvodu: Česká republika
Pálivosť: 5 / 10

Jedna z trojkombinácie omáčok Classics Edition.

Nie je takého milovníka čili papričiek, ktorý by nepoznal klasiku Sweet Thai Chilli, alebo sladkú thajskú omáčku. Jej najrôznejšie varianty nájdete prakticky v každom obchode, či ázijskom bistre.

Verzia od My-Chilli je iná, poctivá. S Chipotle, ktoré dodá omáčke jemne zaúdený tón, aj s čerstvými Habanero papričkami, vďaka ktorým získala omáčka ďalšiu úroveň chutí, ale aj vyššiu pálivosť, oproti bežnemu pultovému variantu, ktorú poznáte. Stále je však nastavená tak, že po preliatí jedla ucítiš aj viac, ako pálivosť chilli :)

Skús ju s grilovaným mäsom, alebo na grilovanom syre. Bomba!

Zloženie
: paprika, ocot, cukor, cesnak, voda, chilli Habanero yellow + Chipotle 3,22%),  zahusťovadlo Xanthan, prírodná údená aróma.


Pálivosť:
5/10


Objem: 510 ml

Výrobca: My-Chilli s.r.o. (Česká republika)

Viac o My-Chilli:

Dvaja kamoši, ktorí sa s podporou rodín pustili do podnikania v gastro biznize. Žijú na južnej Morave, kde od miestnych farmárov nakupujú suroviny pre výrobu pálivých omáčok. Založili firmu s úplne minimálnymi investíciami, osemlitrovým hrncom na omáčky, vareškou, ručným tyčovým mixérom a zásobou chilli papričiek z desaťmetrovej záhradky. A s obrovským nadšením :-). Dnes ich hrniec s automatickým miešadlom má objem 100 litrov, profi gastro mixér vyzerá skôr ako zbíjačka a za jeden deň spotrebujú toľko chilli, ako im predtým stačilo na celý mesiac. Biznis sa snažia riadiť podľa jednoduchého hesla: "Rob, ako najlepšie vieš a správaj sa tak, ako by si sám chcel, aby sa k tebe správali ostatní".


V priebehu času sa stretli s najrôznejšími celebritami, či už v klasickom showbiznise, v gastro-biznise, alebo s velikánmi sveta pálivých omáčok:

zdenek_small

Natáčanie programu "Česko varí s Pohlreichem"

cajohns

S Johnom Hardom, zakladateľom CaJohns Fiery Foods.

ed_currie

Ed Currie, "autor" papričky Carolina Reaper (druhý sprava).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: