4 hodnotenia

CLASSICS EDITION: CHIPOTLE SRIRACHA (510 ml)

Pálivosť 5/10

Svetoznáma Sriracha omáčka z Jalapeňo papričiek v podaní My-Chilli s údenými papričkami Chipotle.

Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Skladom
€7,95
Kategória: PÁLIVÉ OMÁČKY
Chilli paprička: Chipotle, Jalapeno
Krajina pôvodu: Česká republika
Pálivosť: 5 / 10

Jedna z trojkombinácie omáčok Classics Edition.

Verzia od My-Chilli neobsahuje žiadne umelé konzervanty, o prírodnú konzerváciu sa postaral ocot. Jalapeňo papričky, ktoré vo fermentovanom stave tvoria základ tradičných Sriracha omáčok, sú doplnené o údenú variantu Chipotle, aby mala omáčka pevný základ a odlíšilo ju to od mainstreamu.

Skús ju so svojou obľúbenou ázijskou pochúťkou a uvidíš, ako skvelo oživí jedlo a dodá mu ďalší level.

Zloženie
: paprika, chilli mash (fermentované Jalapeňo Red, soľ max 14%, kyselina octová 3%) ocot, cukor, cesnak, voda, chilli sušené (Chipotle 0,51%), chilli mash (fermentované Chipotle, soľ max 11,5%, kyselina octová 4-6%) zahusťovadlo Xanthan.


Pálivosť:
5/10


Objem: 510 ml

Výrobca: My-Chilli s.r.o. (Česká republika)

Viac o My-Chilli:

Dvaja kamoši, ktorí sa s podporou rodín pustili do podnikania v gastro biznize. Žijú na južnej Morave, kde od miestnych farmárov nakupujú suroviny pre výrobu pálivých omáčok. Založili firmu s úplne minimálnymi investíciami, osemlitrovým hrncom na omáčky, vareškou, ručným tyčovým mixérom a zásobou chilli papričiek z desaťmetrovej záhradky. A s obrovským nadšením :-). Dnes ich hrniec s automatickým miešadlom má objem 100 litrov, profi gastro mixér vyzerá skôr ako zbíjačka a za jeden deň spotrebujú toľko chilli, ako im predtým stačilo na celý mesiac. Biznis sa snažia riadiť podľa jednoduchého hesla: "Rob, ako najlepšie vieš a správaj sa tak, ako by si sám chcel, aby sa k tebe správali ostatní".


V priebehu času sa stretli s najrôznejšími celebritami, či už v klasickom showbiznise, v gastro-biznise, alebo s velikánmi sveta pálivých omáčok:

zdenek_small

Natáčanie programu "Česko varí s Pohlreichem"

cajohns

S Johnom Hardom, zakladateľom CaJohns Fiery Foods.

ed_currie

Ed Currie, "autor" papričky Carolina Reaper (druhý sprava).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: