1 hodnotenie

LIATINOVÁ GRILOVACIA PANVICA LODGE 26cm

Liatinová grilovacia panvica Lodge 26cm. 

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom
€53,90
Kategória: GRILOVACIA SEZÓNA
grilovacia panvica 26cm
Novinka Tip Darček zdarma

Ideálny rozmer 26 cm, grilovacia verzia s vrúbkovaním pre tú naj krezbu na steak alebo toast! Túto panvicu využiješ doma, na grile alebo hocikde vonku na ohníku!

 

Liatinový riad Lodge je ideálny na tepelnú úpravu jedla na tuku ako napr. restovanie, smaženie, fritovanie, pečenie a dusenie.(Nie je vhodný na varenie vody - napr. polievok, ryže, zemiakov a pod. K tomuto slúžia iné riady)

Perfektný pomocník v kuchyni aj na grile a svojou veľkosťou je už vhodná aj do reštaurácie. Liatinový riad vedie podstatne lepšie teplo ako plechové, keramické, alebo iné panvice a riady a dokáže ho kumulovať.Riad je odolný voči mechanickému poškodeniu poškrábaním, trením, alebo opotrebovaním. Preto zo správnou údržbou nás môže naozaj prežiť. Všetky liatinové panvice a hrnce sú vhodné na akýkoľvek typ ohrevu a žiaru, samozrejme okrem mikrovlnnej rúry. Preto sú hrnce a panvice Lodge veľmi obľúbené aj pri kempovaní pod stanom, alebo len tak v prírode.

Starostlivosť a údržba liatinového riadu

Liatinový riad Lodge treba ručne umyť pod teplou vodou. Môžete tiež použiť bežný saponát a kuchynskú hubku, alebo handričku. Po umytí riad ihneď vytrite dosucha a toto platí aj pri prvom použití. Po každom umytí je dobré potrieť liatinový riad slabou vrstvou jedlého oleja. Oleja treba použiť toľko, aby ste obnovil prirodzený lesk. Samozrejme netreba to moc preháňať, aby sa Vám nevytvorila lepkavá vrstva. Váš liatinový riad nepatrí do umývačky riadu. Pokiaľ sa Vám na liatinovej panvici, alebo liatinovom hrnci objaví hrdza, netreba sa zľaknúť. "Seasoning" ide jednoducho obnoviť po umytí a očistení.

Podrobnejšie info ako sa postarať o svoj liatinový riad nájdeš na: www.panvicelodge.sk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: