12 hodnotení

MYCHILLI CIBUĽOVÉ CHUTNEY (260g)

Pálivosť 5/10

2.miesto na súťaži World Hot Sauce Awards v americkej Louisiane.

1. miesto na festivale Chillibraní 2016 v súťaži "Výrobek roku 2016".

1. miesto "CHILLI PRODUCT AWARDS 2015" - WORLD of Chilli

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Skladom
€7,20
Kategória: PÁLIVÉ OMÁČKY
Chilli paprička: Carolina Reaper
Krajina pôvodu: Česká republika
Pálivosť: 5 / 10

Stredne pálivé cibuľové chutney sa výborne hodí k paštétam a divinovým jedlám. Hoci cibuľa v ňom hrá hlavnú úlohu, chutney je tiež veľmi sladké, a na svoje si tak určite prídu aj tí z vás, čo sa neboja v jedlách experimentovať a kombinovať zdanlivo nespojiteľné chute.

Skús toto chutney a nájdi si svoju vlastnú obľúbenú kombináciu!

Zloženie: cibuľa (44%), cukor, hrušky, ocot, hrozienka, soľ, jablčný pektín, chilli sušené (Carolina Reaper), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, klinček mletý (0,05%), nové korenie. Pevný obsah min. 172g.


Pálivosť:
5/10


Váha: 260 G

Výrobca: My-Chilli s.r.o. (Česká republika)

Viac o My-Chilli:

Dvaja kamoši, ktorí sa s podporou rodín pustili do podnikania v gastro biznize. Žijú na južnej Morave, kde od miestnych farmárov nakupujú suroviny pre výrobu pálivých omáčok. Založili firmu s úplne minimálnymi investíciami, osemlitrovým hrncom na omáčky, vareškou, ručným tyčovým mixérom a zásobou chilli papričiek z desaťmetrovej záhradky. A s obrovským nadšením :-). Dnes ich hrniec s automatickým miešadlom má objem 100 litrov, profi gastro mixér vyzerá skôr ako zbíjačka a za jeden deň spotrebujú toľko chilli, ako im predtým stačilo na celý mesiac. Biznis sa snažia riadiť podľa jednoduchého hesla: "Rob, ako najlepšie vieš a správaj sa tak, ako by si sám chcel, aby sa k tebe správali ostatní".

V priebehu času sa stretli s najrôznejšími celebritami, či už v klasickom showbiznise, v gastro biznise, alebo svelikánmi sveta pálivých omáčok:

zdenek_small

Natáčanie programu "Česko varí s Pohlreichem"

cajohns

S Johnom Hardom, zakladateľom CaJohns Fiery Foods.

ed_currie

Ed Currie, "autor" papričky Carolina Reaper (druhý sprava).

Nevypĺňajte toto pole:
LZ Avatar autora 8.12.2018 16:34
Vyborne dochutene chutney s optimalnym pomerom sladkosti, korenin a palivosti, pricom ziadna so zloziek nepreraza celkovy dojem.
Odpovedať