Novinka
 

ÚDENÁ HORČICOVÁ OMÁČKA (185 ml)

4 hodnotenia
 

Pálivosť: 4/10

Svetovo ocenená, zaúdená horčicová omáčka! Skvelá alternatíva k štandardej medovo horčicovej omáčke od MyChilli..

Môžeme doručiť do
24.6.2021
€6,40
   
Kategória MY-CHILLI OMÁČKY
 

Ocenenia: 1 star Great Taste Awards 2019, 3. miesto výrobek roku Chillibraní 2019

Tato omáčka nám robí radosť od prvného dňa :) ešte sme ju ani nepredávali a už získala medajlu na Great Taste v Londýne, a prvý deň predaja - na Chillibraní 2019, získala tretie miesto v súťaži výrobek roku. 

Je to vlastne jeden z ďalších pokusov MyChilli, ide o zmenený základ už existujúcich, úspěšných produktov, a to ich úplne prvou omáčkou ktorú vyrobili - Honey Mustard. 

Pridali nutnú dávku medu, úplne pozmenili korenia, doplnili prírodnú údenú arómu a pár ďaľších ingrediencí, a výsledkem je naprosto parádna kombinácia sladkých tónov medu s drevitou chutí kardamonu. 

Je parádna ku grilovanému mäsu či syrom, ale svoje miesto si v kuchyni nájde všade tam, kde by ste použili štandardnú horčicu, ale chcete inú, lepšiu chuť a trochu pálivosti. 

Zloženie: Horčica 51% (pitná voda, horčičné semeno, ocot, cukor, sol, kurkuma, výťažok korení), cukor, ocot, jablčná šťava, med 9,6%, paradajkové pyré, sójová omáčka (voda, sójové bôby, sol, cukor, pšeničná múka, sójový extrakt), prírodná dymová aróma, údená paprika, horčičné semeno, chilli pyré (Carolina Reaper), zmes korení, zázvor, kardamon.


Objem: 185 ML

Pálivosť: 4/10


Výrobca: My-Chilli s.r.o. (Česká republika)

Viac o My-Chilli:

Dvaja kamoši, ktorí sa s podporou rodín pustili robiť podnikania v gastro biznize. Žijú na južnej Morave, kde od miestnych farmárov nakupujú suroviny pre výrobu pálivých omáčok. Založili firmu s úplne minimálnymi investíciami, osem-litrovým hrncom na omáčky, vareškou, ručným tyčovým mixérom a zásobou chilli papričiek z desaťmetrovej záhradky. A s obrovským nadšením :-). Dnes ich hrniec s automatickým miešadlom má objem 100 litrov, profi gastro mixér vyzerá skôr ako zbíjačka a za jeden deň spotrebujú toľko chilli ako im predtým stačilo na celý mesiac. Biznis sa snažia riadiť podľa jednoduchého hesla: "Rob ako najlepšie vieš a správaj sa tak, ako by si sám chcel, aby sa k tebe správali ostatní".

V priebehu času sa stretli s najrôznejšími celebritami či už v klasickom showbiznise, v gastro-biznise, alebo velikánmi sveta pálivých omáčiek:

zdenek_small

Natáčanie programu "Česko varí s Pohlreichem"

cajohns

S Johnom Hardom, zakladateľom CaJohns Fiery Foods.

ed_currie

Ed Currie, "autor" papričky Carolina Reaper (druhý zprava).

Podobný produkt

Chilli paprička Carolina Reaper
Krajina pôvodu Česká republika
Pálivosť 4 / 10

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: