• 1 z 2
 

NAKLADANÉ ÚDENÉ JALAPENO + MORUGA V NÁLEVE EXTRA HOT! (220g)

4 hodnotenia
 

Prvý kúsok z takzvanej Small Batch, alebo "malá šarža" od My-Chilli. Nakladané Jalapeño papričky, udené na dubovom dreve, s trochou Trinidad Scorpion Moruga.

Pálivosť: 6/10

Môžeme doručiť do
5.10.2022
€7,90
   
Kategória PÁLIVÉ DOBROTY
 

Toto je trošku tvrdší kaliber, ako tradičné nakladané Jalapeños, ktoré poznáš! Tieto len tak do hot-dogu neponúkaj hocikomu.

Podarilo sa tu totiž spojiť hneď tri základné chute - pálivosť, sladkosť a zaúdenú arómu. Papričky sú najskôr vyúdené na dubovom dreve, potom spoločne s troškou zeleniny a klasického sladko-kyslého nálevu z dielne My-Chilli  zavarené do fľaštičiek. A ty ju teraz môžeš degustovať v limitovanej edícii "Small Bbatch"

Ako prvú je cítiť údenú chuť, potom nastúpi sladko-kyslá chuť nálevu v spojení s miernou, ale okamžitou pálivosťou Jalapeño papričiek a následne sa o slovo prihlási  obávaná Trinidad Moruga Scorpion Yellow, ktorá v pálivosti dosahuje pokojne úroveň 1.000.000 SHU.

Hneď ako uzrela svetlo sveta, na prvej predajnej akcii dostala 3. miesto v súťaži, takže ak už ťa tradičné pohodové Jalapeños v náleve nebavia, vyskúšaj túto variantu.

Zloženie: údené papričky Jalapeno, voda, cukor, chilli Trinidad Moruga Scorpion Yellow, ocot, mrkva, cibuľa, limetková šťava, soľ a korenie

Použitie: na dochutenie domácich hotdogov a hamburgerov ako aj príloha k dusenému a pečenému mäsu. 

Pálivosť: 6/10


Váha: 220 G

Výrobca: My-Chilli s.r.o. (Česká republika)

Viac o My-Chilli:

Dvaja kamoši, ktorí sa s podporou rodín pustili robiť podnikania v gastro biznize. Žijú na južnej Morave, kde od miestnych farmárov nakupujú suroviny pre výrobu pálivých omáčok. Založili firmu s úplne minimálnymi investíciami, osem-litrovým hrncom na omáčky, vareškou, ručným tyčovým mixérom a zásobou chilli papričiek z desaťmetrovej záhradky. A s obrovským nadšením :-). Dnes ich hrniec s automatickým miešadlom má objem 100 litrov, profi gastro mixér vyzerá skôr ako zbíjačka a za jeden deň spotrebujú toľko chilli ako im predtým stačilo na celý mesiac. Biznis sa snažia riadiť podľa jednoduchého hesla: "Rob ako najlepšie vieš a správaj sa tak, ako by si sám chcel, aby sa k tebe správali ostatní".

Podobný produkt

   
 • jalapenos 100035
  CHILLIMAGA NAKLADANÉ JALAPEŇOS 350g

  Pálivosť: 2/10

  Španielska klasika od ChilliMaga. Garantujeme Vám, že ak máte radi klasické nakladané uhorky, tak Jalapeňos bude tá pravá pálivá zmena.


  €4,90
     
Chilli paprička Trinidad Moruga Scorpion, Jalapeno
Krajina pôvodu Česká republika
Pálivosť 6 / 10

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: