Tip
  • 1 z 2
 

FANTASTICKÝ UHORKOVÝ RELISH (240g)

7 hodnotení
 

Táto dobrota je naozaj pre všetkých. Jemne jemne pálivá sladká uhorková dobrota. Pozor, je tu riziko, že keď ho otvoríš, tak ho zješ na šupu lyžičkou :)

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
6.6.2023
€5,50
   
Kategória PÁLIVÉ DOBROTY
 

Prinášame vám relish vo svojej najtradičnejšej forme známej najmä v Severnej Amerike, avšak tento je vyrobený hlavne z miestnych surovín. Jeho hlavnou zložkou je tradičná česko-slovenská špecialita - zaváraná uhorka, a.k.a. nakladačka, ktorá je spracovaná na konečný produkt v deň zberu.

Zloženie: uhorky, ocot, cukor, cibuľa, soľ, kukuričný škrob, horčičné semienko, kurkuma, kôpor, korenie, sušená paprika (Habanero).

Použitie: Relish je výborný na dochutenie domácich hotdogov a hamburgerov ako aj príloha k dusenému a pečenému mäsu. 

Pálivosť:
1/5

Váha: 240 G

Výrobca: My-Chilli s.r.o. (Česká republika)

Viac o My-Chilli:

Dvaja kamoši, ktorí sa s podporou rodín pustili robiť podnikania v gastro biznize. Žijú na južnej Morave, kde od miestnych farmárov nakupujú suroviny pre výrobu pálivých omáčok. Založili firmu s úplne minimálnymi investíciami, osem-litrovým hrncom na omáčky, vareškou, ručným tyčovým mixérom a zásobou chilli papričiek z desaťmetrovej záhradky. A s obrovským nadšením :-). Dnes ich hrniec s automatickým miešadlom má objem 100 litrov, profi gastro mixér vyzerá skôr ako zbíjačka a za jeden deň spotrebujú toľko chilli ako im predtým stačilo na celý mesiac. Biznis sa snažia riadiť podľa jednoduchého hesla: "Rob ako najlepšie vieš a správaj sa tak, ako by si sám chcel, aby sa k tebe správali ostatní".

Chilli paprička Habanero
Krajina pôvodu Česká republika
Pálivosť 1 / 10

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: