Novinka
 

BARBECUE OMÁČKA SO SUŠENÝMI RAJČINAMI (270 G)

7 hodnotení
 

Pálivosť: 4/10

1. miesto World Hot Sauce Awards USA 2017 - kategória Medium hot Barbecue Sauces. 

Dostupnosť Skladom
€8,40
   
Kód tovaru 4943
Značka My-Chilli
Kategória PÁLIVÉ OMÁČKY
 

Barbecue omáčky tvoria vo svete, spoločne s klasickými hot-omáčkami, jedny z najbežnejšie používaných omáčok na dochutenie jedál. Existuje nepreberné množstvo receptov, druhov, niektoré dobré a niektoré ešte lepšie. Základné verzie BBQ omáčok obsahujú len 5-7 ingrediencií. U pokročilejších verzii receptov nie je výnimkou 20 a viac zložiek. Zloženie tech najlepších výrobkov je často strážené ako rodinné zlato.

  1. miesto World Hot Sauce Awards USA 2017 - kategória Medium hot Barbecue Sauces.

 

V roku 2016 získala My-Chilli ako prvá česká firma v histórii druhé miesto na najprestížnejšej súťaži sveta pre pálivej výrobky - World Hot Sauce Awards - s cibuľovými Chutney. O rok neskôr, v roku 2017, získali prvé miesto s Barbecue omáčkou so sušenými paradajkami.

Zloženie: Paradajkový pretlak, cukor, ocot (ryžový, balsamico), datľový sirup, sušené paradajky (6,2%), balsamicová redukcia (obsahuje antioxidant disiričitan draselný), sójová omáčka, soľ, údená paprika, čierne korenie, trstinová melasa, sušený cesnak, chilli sušené (Jolokia), škorica.

Pálivosť:
4/10


Váha: 270G

Výrobca: My-Chilli s.r.o. (Česká republika)

Viac o My-Chilli:

Dvaja kamoši, ktorí sa s podporou rodín pustili robiť podnikania v gastro biznize. Žijú na južnej Morave, kde od miestnych farmárov nakupujú suroviny pre výrobu pálivých omáčok. Založili firmu s úplne minimálnymi investíciami, osem-litrovým hrncom na omáčky, vareškou, ručným tyčovým mixérom a zásobou chilli papričiek z desaťmetrovej záhradky. A s obrovským nadšením :-). Dnes ich hrniec s automatickým miešadlom má objem 100 litrov, profi gastro mixér vyzerá skôr ako zbíjačka a za jeden deň spotrebujú toľko chilli ako im predtým stačilo na celý mesiac. Biznis sa snažia riadiť podľa jednoduchého hesla: "Rob ako najlepšie vieš a správaj sa tak, ako by si sám chcel, aby sa k tebe správali ostatní".V priebehu času sa stretli s najrôznejšími celebritami či už v klasickom showbiznise, v gastro-biznise, alebo velikánmi sveta pálivých omáčiek:


Natáčení pořadu Česko vaří s Pohlreichem

Varenie omáčky so Zdeňkem Pohlreichem pre jednu z jeho relácii

Cajohn's, kmotr všech hotsaucek

Stretnutie s krstným otcom všetkých chilli omáčiek Johnom Hardom alias Cajohn's,

Ed Currie, šlechtitel toho času nejpálivější chilli papričky na světě - Carolina Reaper

Ed Currie, pestovateľ toho času (k aprílu 2016) najpálivejších papričiek na svete - Carolina Reaper.

Krajina pôvodu Česká republika
Pálivosť 4 / 10

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: